Pracovní místa

V současné době hledáme kolegu na pozici obchodního zástupce pro oblast Jihomoravského a Severomoravského kraje.

Představení naší společnosti:

Společnost Esagono je obchodním zastoupením předních italských výrobců osvětlovací techniky (zastupujeme např. společnosti TARGETTI, 3FFILIPPI, NORLIGHT, MARECO LUCE, LUCIFERO´S, AV MAZZEGA, LEUCOS, LIGHT4, QUATTROBI, IDEALLUX, BOLUCE, AEC, ATS a další). Rozsah naší činnosti je dodávka osvětlení jak dekorativního, tak i průmyslového, osvětlení kanceláří, hotelů, obchodních domů, nemocnic, komunikací a dalších. Svojí nabídkou dokážeme pokrýt 99,9% poptávky našich zákazníků.
Našimi zákazníky jsou především velká projekční a architektonická studia, která již do svých projektů zapracovávají naše svítidla, dále se jedná o velkoobchody a montážní firmy.

Náplní práce našeho kolegy:

obchodního zástupce je kontakt se stávajícími klienty (ať to jsou projektanti nebo velkoobchody) a vyhledávání nových kontaktů a obchodních příležitostí. Řízení získaných projektů od návrhu až po realizaci.

Požadavky na našeho kolegu:

jsou především praxe obchodního zástupce, dobré komunikativní schopnosti, schopnost "dotáhnout věci až do konce", řidičský průkaz skupiny B, dobrá znalost MS office, technické zaměření výhodou - nikoliv podmínkou.

Pokud máte zájem o další informace, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 222 521 122 - Filip Bůžek nebo můžete zaslat svůj životopis na e-mail: buzek@esagono.cz Následně Vás budeme kontaktovat s termínem případné osobní schůzky.