Profil společnosti

Náš postoj k zákazníkům je založen na pevných zárukách díky výhradním zastoupením italských firem, což znamená koupi výrobků se zárukou přímo od samotných výrobců. Vážíme si práce, kterou jsme od začátku roku 1993 seriózně provedli a věříme, že naše obchodní nabídka Vám napoví, jakých výhod můžete dosáhnout při přímém obchodním vztahu s firmou Esagono.

Rádi Vám představíme ukázky nejnovějších svítidel v našem show-roomu v Praze 2, Vinohradech, který  je vhodný  jako konzultační místo nejen pro architekty, projektanty, ale rovněž pro koncové klienty.  Nabízíme profesionální servis a poradenství, návrhy a výpočty osvětlení „na míru“.

Přímé spojení s výrobci
Jakýkoli Váš problém, včetně požadavků na speciální konstrukce a specifické technické řešení osvětlení, Vám pomáhá řešit sám výrobce.

Záruky
Je naší nezměnitelnou praxí, že za každou reklamaci nebo výrobek neodpovídající Vaší objednávce odpovídá přímo výrobce. Proto je naší povinností okamžitá výměna poškozeného výrobku z našich skladů, nebo jeho přímá výměna výrobcem v nejkratším možném termínu.

Světlo a umění
Světlo se v tomto celku stává uměním a architekturou emocí. Můžeme využít světlo pro zdůraznění anebo zastření prostorových útvarů a ploch, k vyzdvižení barev anebo zostření kontrastu, pro vytváření stínu a odrazu a zdůraznění detailů. Pro ty, kteří pracují se světlem a projektují osvětlení nejrůznějších prostor, je společnost Esagono plně k dispozici.

Technická kancelář
S Vašimi problémy se můžete obracet na technickou kancelář firmy Esagono, která je napojena na výpočetní centra zastupovaných výrobců a je schopna spolu s nimi řešit i složité zakázky. Výpočty osvětlení na všechny druhy prostor (interiéry, exteriéry, veřejné komunikace...) Vám zpracujeme samozřejmě zdarma.

Pracujeme pro Vás a Váš úspěch je i naším úspěchem.
Esagono, s.r.o.